O nás

      Firma Antonie Vítková – ACORD vznikla 1. 2. 1994 jako soukromá cestovní kancelář. V souvislosti s účinností zákona 159/99 Sb., který upravuje podnikání v cestovním ruchu a rozděluje je na cestovní kanceláře a cestovní agentury došlo v roce 2001 k rozhodnutí působit do budoucna jako cestovní agentura nabízející zájezdy pojištěných cestovních kanceláří. Bylo to dáno především tím, že i v uplynulých letech se firma zaměřovala v převážné míře na provizní prodej zájezdů jiných cestovních kanceláří.

     Naším krédem jsou především spokojení zákazníci což se projevuje až 80 procentní věrností našich klientů, z nichž mnozí naším prostřednictvím cestují každoročně již od vzniku firmy. Od začátku roku 1994 jsme sídlili na stále stejné adrese v centru Ústí nad Labem, nyní jsme se po téměř 23 letech přestěhovali. Novou adresu najdete v kontaktech firmy.

     V současné době máme v nabídce zájezdy cca 50 cestovních kanceláří z celé ČR. Klademe důraz na výběr svých partnerů, osobně se zúčastňujeme informačních cest s prohlídkami nabízených hotelů a apartmánů a získáváme tak přehled o tom, co můžeme svým klientům nabídnout, případně i doporučit. Všechny prodávané zájezdy jsou pořádajícími cestovními kancelářemi pojištěny pro případ úpadku CK.

             V roce 2005  jsme zahájili prodej zájezdů našich partnerských kanceláří prostřednictvím internetové prezentace. Na našich stránkách najdete výběr z nabídky zájezdů našich partnerských cestovních kanceláří, včetně zájezdů typu „last minute“. Nemusíte složitě vyhledávat pobytové nebo poznávací zájezdy jednotlivých cestovních kanceláří, protože všechny vybrané zájezdy si můžete u nás objednat a zakoupit za stejnou cenu jako u pořádající cestovní kanceláře.

     Cestovní smlouvy a všechny náležitosti Vám zašleme e-mailem. Platby můžete provést bankovním převodem, složením hotovosti v bance, poštovní poukázkou nebo přímo v naší kanceláři.

     Jaké máte záruky?  Peníze odesíláte teprve současně s podpisem cestovní smlouvy vystavené jménem pořádající cestovní kanceláře. Kdykoliv si můžete ověřit v pořádající CK, jejíž kontakty jsou uvedeny na příslušné smlouvě v jaké fázi se nachází Vaše objednávka – do doručení platby je pouze v rezervaci, po obdržení platby se stává závaznou a podléhá storno podmínkám příslušné cestovní kanceláře.

           Naším prvořadým přáním je Vaše spokojenost s našimi službami

 

[CNW:Counter]
Nahoru