Jak objednat

1. Vyberte si z naší nabídky zájezdů. Po zadání Vašeho požadavku (i neúplného) do vyhledávače a stisknutí tlačítka "hledej" se Vám zobrazí pobytové a poznávací zájezdy dle Vašeho zadání, které jsou v momentální internetové nabídce ca ACORD. Nabídka je neustále doplňována a proto nezoufejte, jestliže jste se svým požadavkem neuspěli právě v této chvíli. Pokud nemáte přesně specifikované přání, splní Vám službu i příslušná záložka na horní liště. Pod položkou "zájezdy" se zobrazí kompletní nabídka caacord.cz.
2. Po rozkliknutí vybraného zájezdu se zobrazí jeho detailní popis, včetně cenových položek a fotografií.
3. Orientační cena zájezdu se Vám vypočítá po zadání počtu osob do příslušných polí. Pokud chcete mít cenu spočítánu co nejpřesněji, je třeba, abyste při vyplňování počtu osob dbali následujících pokynů:
dětské ceny, pokud není uvedeno jinak se vztahují pouze na 1. dítě na přistýlce, cestující společně se dvěma dospělými osobami
děti nesmí dovršit příslušného věku do začátku zájezdu, jinak se na ně vztahuje cena následující věkové kategorie nebo dospělé osoby na přistýlce
v případě, že je uvedena cena za 2. dítě, jedná se obvykle o stejnou věkovou kategorii jako u prvního dítěte   
pro každou osobu, včetně dětí je nutno vyplnit i počet dobrovolných příplatků, které jsou v cenových položkách uvedeny
pokud je u dopravy nebo stravování uvedena "0" znamená to, že jsou tyto služby součástí ceny zájezdu, v opačném případě je třeba doplnit počet osob, které si budou dopravu nebo stravování doplácet. Je-li u příplatku za stravování uvedeno "1 den", je třeba uvést celkový počet dnů stravování pro všechny osoby. 
Doplnění cenového rozpisu není povinné, slouží pouze pro Vaši základní orientaci.
Vyhrazujeme si právo na opravu chybně uvedených údajů, ke kterým mohlo dojít během vkládání jednotlivých zájezdů 
4. Vyplňte objednávkový formulář (pole označená * je nutno vyplnit) a odešlete jej.
5. Po obdržení objednávky pro Vás provedeme nezávaznou rezervaci v pořádající cestovní kanceláři a neprodleně, nejpozději následující pracovní den Vás budeme telefonicky informovat.
6. Při telefonickém kontaktu s Vámi dohodneme detaily realizace Vaší objednávky (způsob zaslání smlouvy o zájezdu, platby, pokynů k odjezdu apod.).
7. Po obdržení podepsané smlouvy o zájezdu a platby Vám doručení předem dohodnutým způsobem potvrdíme.

Přejeme Vám příjemnou dovolenou s ca ACORD.

[CNW:Counter]
Nahoru